Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Stoku Lackim

Aktualności

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru na stanowisko głównego księgowego w Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Stoku Lackim - zobacz

Nabór na stanowiska głównego księgowego

     Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Stoku Lackim ogłasza nabór kandydatów na stanowisko głównego księgowego. Szczegóły w załączniku - zobacz.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru na stanowisko psychologa w Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Stoku Lackim - zobacz

Standardy i polityka ochrony dzieci

Standardy i polityka ochrony dzieci w Powiatowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Stoku Lackim - zobacz

Nabór na stanowisko psychologa

     Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Stoku Lackim ogłasza nabór kandydatów na stanowisko psychologa. Szczegóły w załączniku - zobacz.

Dzień Edukacji Narodowej

    25 października 2023 roku w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych, resortowych i nagród przyznanych z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wśród odznaczonych Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania znaleźli się pracownicy Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Stoku Lackim: Pani  Aneta Szymańska, Pani Barbara Kruk, Pani Dorota Guziakiewicz.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Spotkanie dyrektorów 2023

   Dnia 28 września 2023 roku w Starostwie Powiatowym w Siedlcach odbyło się  spotkanie przedstawicieli Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Stoku Lackim z dyrektorami szkół i placówek oświatowych z terenu powiatu siedleckiego. W spotkaniu z ramienia Starostwo Powiatowego uczestniczyła Pani inspektor Anna Kaleta z Referatu d/s Oświaty i Zdrowia.

   Podczas spotkania Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Pan Mirosław Bieniek zaprezentował sprawozdanie z działalności Poradni za I półrocze 2023r. Pracownicy Poradni uczestniczący w spotkaniu  to m.in.: psycholog -  Pani Edyta Czapska – Komar, pedagog/ terapeuta integracji sensorycznej - Pani Iwona Polańska, oraz logopeda  - Pani Iwona Radomyska.

   Specjaliści Poradni przedstawiali niezbędne informacje dotyczące: m.in.: wyjazdów w teren - oddelegowań pracowników Poradni na wniosek danej szkoły czy procedur wydawania opinii i orzeczeń, jak również dokumentacji medycznej z tym związanej. Przedstawiona została także pełna oferta Poradni dotycząca zajęć indywidualnych jak i grupowych  dla dzieci z terenu powiatu siedleckiego. Ponadto omówiono różne aspekty związane z diagnozowaniem dzieci pod kątem dysleksji, dysgrafii i dysortografii. Na koniec spotkania dyrektorzy szkół zgłaszali swoje wnioski w ramach dalszej współpracy z Poradnią.

   Serdecznie dziękujemy dyrektorom szkół i placówek oświatowych z terenu powiatu siedleckiego oraz wszystkim gościom za przybycie i uczestnictwo w spotkaniu.

Zaproszenie

1 2 3 4 5 6 ... 8 >
kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,